12 Ağustos 2017 Cumartesi 15:44 Kent Haberleri

FİZOMER’İN KADROSU GENİŞLİYOR

FİZOMER’İN KADROSU GENİŞLİYOR

Şehrimizde konusunda uzman olan Fizomer Tıp Merkezi kadrosunu gün geçtikçe genişletiyor. 11 yıldır verdiği hizmeti her geçen gün büyüterek zenginleştiren fizik tedavi tıp merkezi bu ay kadrosuna 1 fizyoterapist daha ekleyerek kadrosunu daha da güçlendirdi.

Fizik tedavi ve rahabilitasyon alanında iddialı bir politika izleyen Fizomer Tıp Merkezi’nde şu anda  4 Uzman Fizik Tedavi Hekimi,  15 Fizyoterapist, 4 Fizik Tedavi Teknikeri, 2 ATT, 1 Hemşire görev yapıyor. 
Rehabilitasyon hizmetlerini 11 fizyoterapist ile yürüten merkez,  günlük 90 CerebralPalsi, Hemipleji(İnme), Parkinson, MS, Parapleji, Yutkunma Bozukluğu, Konuşma Bozukluğu, Koah gibi hastalık  gruplarına hizmet veriyor. Bu ay kurum kadrosuna Fzt. Şeyma KORUM’u  dahil etti. Konuyla ilgili bilgiler veren Fzt.  Metin DEMİRELİ şöyle dedi;
‘’Yıllardır istikrarla devam ettirdiğimiz hizmetlerin daha geniş kitlelere ulaşması ve ihtiyaca cevap verebilmesi için kadromuzu genişleterek yolumuza devam ediyoruz. Rehabilitasyon hizmetlerimizin 11 fizyoterapist, fizik tedavi ve ortopedik rehabilitasyon hizmetlerini 4 Fizyoterapist ve 4 Fizik tedavi teknikeri ile yürütüyoruz. Hasta kitlemiz sadece kendi şehrimizden  oluşmuyor. Türkiye’nin çeşitli illerinden  ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden de  hastalar tedavi için merkezimizi tercih ediyor. Fizomer Tıp Merkezi olarak emeğin, sevginin saygının ve bilginin aynı teknede yoğrulduğu bir prensiple çalışmaktayız.’’ Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER